top of page

TRZYNASTY   APOSTOŁ 

Trzynasty   Apostoł

 
Główny bohater serialu "T
rzynasty apostoł" - Gabriel Antinori (Claudio Gioè) jest młodym księdzem i profesorem teologii,
który wykłada na uniwersytecie. W swojej pracy koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja Prawdy”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwszym przypadkiem, który bada są lewitujące, sześcioletnie bliźniaki. Na miejscu spotyka Claudię Munari (Claudia Pandolfi) - ładną i czarującą psychoterapeutkę, która wierzy, że wszystko ma swoje racjonalne wytłumaczenie. Wzajemna fascynacja zacieśnia
ich współpracę. Razem próbują dociec prawdy, która okazuje się wychodzić daleko poza ich racjonalne i religijne przekonania.
Gabriel zaczyna podejrzewać, że „Kongregacja Prawdy” nie zajmuje się badaniem paranormalnych zjawisk samych w sobie, tylko poszukuje sposobu na pokonanie tajemniczego wroga, który czai się za ich kulisami i ma jasny cel, którego on na razie nie pojmuje...

453ef0e7cdc228ee3c5d476937b3fe57935860257f2bb96a9a7bef0ec579d2fc._RI_TTW_AC_SX1080_FMwebp_

UWAGA ! Hasło do folderów
z filmami religijnymi :  
Wiara 

Sezon  I 

71ky0vSA2tL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Sezon  II 

13 Apostoł 2.jpg

OBJAWIENIA - APPARITIONS 

Serial  objawienia

 
Serial opowiada o księdzu Jacobie, analizującym dowody cudów. Ojciec zajmuje się również egzorcyzmami, co jest niebezpieczną profesją, gdyż naraża siebie na działanie demonów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy odkrywa, że piekielne moce zagrażają ludzkości postanawia włączyć się do walki dobra ze złem i wypędzić diabelski pomiot
z tego świata.

561619_1.3.jpg

OBJAWIENIA - APPARITIONS 

Apparitions - Objawienia

EXORCIST +   EGZORCYSTA  +

Serial  egzorcysta + 

 
W domostwie Rance'ów dzieje się coś złego. Angela podejrzewa,
że doszło do opętania przez demony, po czym angażuje do pomocy dwóch księży - postępowego, aczkolwiek naiwnego ojca Tomasa Ortegę oraz zaprawionego w bojach świętego wojownika, ojca Marcusa Keane'a. Razem zostaną wciągnięci w szpony niewyobrażalnego koszmaru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W życiu ojca Tomasa Ortegi oraz Marcusa Keane'a, który właśnie zrzucił sutannę, otwiera się nowy rozdział. Obaj wyjeżdżają z Chicago, by wspólnie walczyć z napotkanym po drodze złem.
W Watykanie ojciec Bennett stara się wyplenić z szeregów Kościoła tych, którzy obrócili się przeciwko Bogu.

expriest.png
43425_1.11.jpg

SEZON  I

SEZON  II

Egzorcysta sezon 2
bottom of page